درب ضد حریق

شما وارد صفحه درب ضد حریق شده اید . در این مقاله قصد داریم همه چیز در مورد درب ضد حریق ، قیمت درب ضد حریق و ویژگی های درب ضد حریق را باز کنیم .


در ابتدا به معرفی درب ضد حریق میپردازیم

درب ضد حریق چیست ؟


درب ضد حریق بیشتر در راهرو ها و برای جلوگیری از سوختگی استفاده میشود . به این صورت که هنگام آتش سوزی در ساختمان اجازه عبور شعله های آتش به سمت دیگر در نمیدهد .
شرکت آرسس در مانا کارخانه تولید درب ضد حریق در تهران است و سالهاست در زمینه تولید درب ضد حریق فعالیت میکند . کارخانه تولید درب ضد حریق شرکت آرسس در مانا در تهران واقع است .  آرسس در مانا تمامی گواهی ها و استاندارد های جهانی و اروپایی را برای کیفیت محصولات خود و درب ضد حریق دریافت کرده است .

قیمت درب ضد حریق
قیمت درب ضد حریق


قیمت درب ضد حریق


شرکت آرسس در مانا درب ضد حریق را در مدل های مختلف و با استفاده از فلز ، چوب .... تولید میکند . کیفیت برای شرکت آرسس در مانا از اهمیت بسیاری برخوردار است به همین دلیل تمامی محصولات کیفیت مورد نیاز را دارا میباشند .

درب ضد حریق ارزان
درب ضد حریق ارزان


البته که نحوه قیمت گذاری درب ضد حریق به مواد اولیه استفاده شده ، آپشن ها ، زیبایی و .... وابسته است . شرکت ما سعی داشته تا بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت درب ضد حریق ارائه دهد .
تمامی مدل های تولیدی درب ضد حریق آرسس در به تاییدیه آتش نشانی رسیده اند و شما میتوانید از این بابت مطمئن باشید . شما عزیزان میتوانید برای سفارش درب ضد حریق ارزان با ما تماس حاصل فرمایید.


آرسس در مانا آماده فروش درب ضد حریق و دریافت سفارش است . برای اعتماد به آرسس در مانا میتوانید سابقه شرکت و مجوز ها و استاندارد های دریافتی ما تولید کننده درب ضد حریق را بررسی کنید .