خرید درب ضد حریق

اگر به دنبال خرید درب ضد حریق هستید وارد صفحه درستی شده اید . آرسس در مانا فروشنده و تولید کننده درب ضد حریق در تهران میباشد .  درب ضد حریق یا فایر دور از ملزومات برای ایمنی ساختمان است که به تازگی در تمامی برج و مجتمع های مسکونی ، اداری و .. تازه ساز استفاده میشود .

فروش درب ضد حریق


درب ضد حریق تا حد زیادی از شدت آتش سوزی در ساختمان میکاهد و عایقی امن برای جلوگیری از سوختگی است . از کاربرد های درب ضد حریق این است که میتوان به عنوان یک پناهگاه امن در برابر شعله های آتش مورد استفاده قرار گیرد .


شرکت آرسس در مانا سالهاست که تجربه تولید و فروش درب ضد حریق را در کارنامه خود دارد . فروش بالا و دلیل موفقیت شرکت ما تنها و تنها کیفیت بالای محصولاتی همانند درب ضد حریق بوده است . تاییدیه کیفیت محصولات استاندارد ها و گواهی های اروپایی است که شرکت ما اخذ نموده .

کارخانه درب ضد حریق

کارخانه درب ضد حریق شرکت آرسس در مانا با رعایت تمامی استاندارد ها توانسته است برای محصول درب ضد حریق تاییدیه آتش نشانی اخذ کند . بدین معناست که سازمان آتش نشانی درب ضد حریق شرکت آرسس در مانا را تایید کرده است .

اگر برای برج یا مجتمع تازه ساخت خود به دنبال خرید درب ضد حریق هستید بدون شک شرکت ما بهترین گزینه برای خرید درب ضد حریق است . به لحاظ کیفیت شرکت آرسس در مانا با افتخار میتواند ادعا کند که بهترین کیفیت درب ضد حریق را ارائه میدهد . همینطور از لحاظ قیمتی شرکت ما سعی کرده تا به نسبت کیفیت مناسب ترین قیمت درب ضد حریق را ارائه دهد .


شما عزیزان میتوانید برای خرید درب ضد حریق و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.